
Мырышпен қапталған металл щетка, пластикалық тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Matrix 748325 металл фосфатталған щетка металл, ағаш және басқа материалдардан жасалған бұйымдарды тазалауға арналған. Тотты, кірлеген кірді, сәндік жабындардың қалдықтарын кетіреді. Қисық беттерді өңдеуге ыңғайлы. Қылқалам құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сымнан жасалған қылшықтар әмбебап қолдануға ие. Бұралған сым пішінін жақсы ұстайды және сынуға төзімді, бұл щетканың қызмет ету мерзімін арттырады. Фосфатталған сым коррозияға ұшырамайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Саусақ асты ойықтары бар эргономикалық полипропиленнен жасалған тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Материал | сталь, пластик |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Қылшық материалы | латунированная витая проволока d 0.3 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996161051 |
- Бағасы: 625 ₸

