
Металл иілген щетка, пластикалық тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Matrix 74839 қисық металл щеткасы металды, ағашты және басқа беттерді тоттан, әртүрлі ластаушы заттардан және бояу жабындарының қалдықтарынан тазартады. Иілген щеткамен цилиндрлік бұйымдарды, мысалы, құбырларды өңдеуге ыңғайлы. Құрал құрылыс немесе жөндеу кезінде пайдалы болады, гаражда, өндірісте немесе күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Бұралған болат сымнан жасалған қылшықтар елеулі кернеулер кезінде деформацияларға төзімді, бұл щетканың жоғары беріктігіне байланысты. Сым коррозияға жол бермеу және құралдың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін жезден жасалған жабынмен қапталған. Негізі металдан жасалған, ал тұтқасы соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл щетканың сенімділігін арттырады. Эргономикалық полипропиленнен жасалған саусақ ойықтары бар тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Ұзындығы | 255 мм |
| Материал | сталь, пластик |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Қылшық материалы | латунированная витая проволока d 0.3 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996161068 |
- Бағасы: 903 ₸

