
Жезден жасалған металл щетка, пластикалық тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74827 металл жезден жасалған пластикалық тұтқасы бар щетка металл, ағаш және басқа беттерден кірді, тотты, бояу қалдықтарын қолмен кетіруге арналған. Иілген корпус жұмысты бұрышпен орындауға мүмкіндік береді. Бұралған сымнан жасалған қылшықтар деформацияға төзімділігін арттырды. Қылқалам құрылыс, жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы болаттан жасалған сым тозуға төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді. Қылшықтардың коррозиядан қорғайтын жез жабыны бар. Металл негіз құралдың сенімділігін арттырады. Саусақтарға арналған ойықтары бар берік пластикалық тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Материал | сталь, пластик |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Қылшық материалы | латунированная витая проволока d 0.3 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996161044 |
- Бағасы: 552 ₸

