
Ауыстырылатын саптама губка PVA 27 x 5.5 x 6 см, сүрткіш үшін 93516, 93518 Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын саптама-губка Elfe 93519 PVA материалынан жасалған, 27 x 5,5 x 6 см, Elfe 93516 және 93518 сүрткіштеріне орнатылады, сонымен қатар басқа өндірушілердің ұқсас үлгілеріне сәйкес келеді. Оның арқасында кез келген еден жабынын ластанудан тез тазалауға болады. Губка пәтерде, саяжайда және кеңседе пайдалануға арналған.Артықшылықтарысуды тиімді жою — PVA материалы (поливинилацетат) бір уақытта сұйықтықтың көп мөлшерін сіңіруге қабілетті.Сапалы тазалау — губка жолақтар қалдырмайды және жабындарды сызатпайды.Бірнеше рет пайдалану — саптама пішінін ұзақ уақыт сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 27 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 5.5 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 170 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 27 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | PVA |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Жұмыс бөлігінің ені | 5.5 мм |
| Штрих-код | 4044996163673 |
- Бағасы: 586 ₸

