
Сығымалы швабра 115 см, губка PVA 27 x 5.5 x 6 см, телескопиялық тұтқа, көгілдір Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
27 x 5,5 x 6 см PVA губкасы және 115 см телескопиялық тұтқасы бар Elfe 93516 көк сығымдағыш сүрткіш еденнің кез келген түрін, соның ішінде паркет, линолеум және плиткаларды тазалау үшін қолданылады. Сығу механизмі тазалауды жеңілдетеді, пайдаланушыны еңкейіп, сумен және тазалағыш заттармен үнемі байланыста болудан сақтайды.Артықшылықтарытелескопиялық тұтқаның ұзындығы 790-1150 см диапазонында реттеледі, сондықтан сүрткіш әртүрлі өлшемдегі адамдарға ыңғайлы болады.Поливинилацетаттан (PVA) жасалған губка суды құрғақ салмағынан әлдеқайда көп сіңіре алады, бұл тазалау сапасын арттырады.Швабраның сабы болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол кернеуге және коррозияға төзімді.Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 79 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.12.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-CN.НА22.В.00219-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС RU Д-CN.НА22.В.00219-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 675 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 27 мм |
| Максималды ұзындық | 115 м |
| Жұмыс бөлігінің материалы | PVA |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ең аз ұзындық | 79 м |
| Ерекшеліктері | аспасы бар тұтқа |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Тұтқаның пішіні | телескопиялық |
| Жұмыс бөлігінің ені | 5.5 мм |
| Штрих-код | 4044996163642 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

