
Торұстағыш, 230 х 80 мм, Matrix бойлық бекіткіші бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тор ұстағыш Matrix 75860, 230 х 80 мм, бойлық бекіткіші бар қатты беттерді сырлау-өңдеу және шанақ жұмыстарына дайындау үшін қолданылады. Ол ағашты, металды, толтырғышты немесе пластмассаны дөрекі және ұсақ тегістеуге мүмкіндік беретін кез келген құмның торларын немесе тегістеуіштерін мықтап бекітеді. Артықшылықтары Бойлық бекітуге және қысқыш бұрандалармен бекітуге байланысты жабдық тор ұстағыштың табанына мықтап ұсталады және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Иілген тұтқа пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады. Жеңіл конструкция — құралдың салмағы небәрі 270 г, бұл жұмыс кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Табанның ұзындығы | 230 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | Полипропилен |
| Табан материалы | талшық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Табанның ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996150987 |
- Бағасы: 1 876 ₸

