
Торұстағыш, 230 х 120 мм, Matrix қысқыштары бар металл
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тор ұстағыш Matrix 75857, 230 х 120 мм, қысқыштары бар металл, ағаш, замазка, металл, пластмасса және басқа қатты беттерді қолмен тегістеу үшін қолданылады. Тор ұстағыш абразивті шыны торды немесе тегістеуішті бекітеді және ескі әрлеу жабындарын алып тастауға, бетті бояуға дайындауға, сондай-ақ әрлеуді орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ыңғайлы тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және құралмен жұмысты ыңғайлы етеді. Бұрандалы қысқыштар абразивті материалды мықтап ұстайды және ол жұмыс кезінде қозғалмайды. Табаны EVA көбікті резеңкеден жасалған, пішінін жақсы ұстайды, температураның шектен шығуынан қорықпайды және тозуға төзімді. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған, соның арқасында тор ұстағыш шағын соққылар мен құлаулардан қорықпайды, сондықтан ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.393 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Табанның ұзындығы | 230 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Табан материалы | EVA |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Табанның ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996150956 |
- Бағасы: 1 923 ₸

