
Топсалы адаптері бар 230 х 80 мм тегістеуге арналған блок, металл Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75838, 230 х 80 мм тегістеуге арналған блок бекітілген тегістеуішті немесе кез келген ұнтақталған торды пайдаланып беттерді абразивті өңдеуге арналған. Ол әрлеу жұмыстарына төбелерді, қабырғаларды, әртүрлі материалдарды дайындау үшін қолданылады. Жылжымалы тұтқаның топсалы адаптеріне орнату мүмкіндігіне байланысты блок биіктікте орналасқан беттерді тегістеу кезінде әсіресе ыңғайлы. Артықшылықтары Құрал бұрандалы қысқыштармен жабдықталған — тегістеу материалы мықтап бекітіледі және пайдалану кезінде сырғып кетпейді. Тұтқаға арналған топсалы бекіткіш штанганың кез келген бағытта қозғалуын қамтамасыз етіп, жұмысты жеңілдетеді. Телескопиялық ұзартқыш тұтқаға қосылу төбелер мен қабырғаларды, әсіресе жету қиын жерлерде тегістеуді жылдамдатуға мүмкіндік береді. Блок алюминий қорытпасынан жасалған, яғни ол ұзаққа созылады және бұзылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.305 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Табанның ұзындығы | 235 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | для абразивных шлифлистов и стеклосеток |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Төлейка | Иә |
| Табанның ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996150970 |
- Бағасы: 3 567 ₸

