
Алмазды бұрғыларға арналған кондуктор 14-82 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72830 алмазды бұрғыларға арналған кондуктор өлшемі 14-82 мм болатын алмазды бұрғылар мен қашауларды дәл орналастыруға мүмкіндік береді. Құралдың жылжуына жол бермейді және бұрғылау процесін жеңілдетеді. Арматура керамикалық плиткаларда, гранитте, тастан жасалған бұйымдарда, шыныда және мәрмәрде жұмыс істеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Корпус жеңіл және берік ABS пластиктен жасалған, бұл оның тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Өткізгіш вакуумдық сорғышпен жабдықталған, оның көмегімен ол бетіне тез және сенімді бекітіледі. 4 мойынтірек бұрғының (қашаудың) орналасуын мүмкіндігінше дәл етеді. Корпустағы фитингке суды салқындату құбырын тартуға болады, бұл өткізгіштің де, бұрғының да ресурсын бірнеше есе арттыруға мүмкіндік береді. Қарапайым бекіту механизмі шебердің уақытын үнемдей отырып, бірнеше секунд ішінде қондырманы қажетті орынға орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Қабылдағыш штуцердің диаметрі | 6 мм |
| Бұрғылау диаметрі | 14-82мм |
| Ваккумды сорғыш материалы | резина |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Сумен жабдықтау механизмі | штуцер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996161662 |
- Бағасы: 6 668 ₸

