
Бұрандалы қосылыстарды герметизациялауға арналған жіп, әмбебап, 40 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 40 м Matrix 88887 әмбебап жіп бұрандалы қосылыстарды тығыздау және тығыздау үшін қолданылады. Жылыту, газбен жабдықтау, суық және ыстық сумен жабдықтау жүйелерін монтаждау және жөндеу кезінде қолданылатын металл және пластик құбырларға жарамды. Ауыз суды тасымалдайтын құбырлар үшін оңтайлы. Жіп 8 барға дейінгі газ қысымына және 16 барға дейінгі су қысымына төтеп бере алады.Артықшылықтарытозуға және коррозиялық ортаның әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді.Герметик құбырларда коррозияның пайда болуына жол бермейді, ыдырамайды, -30-дан +30 градус Цельсийге дейінгі температура диапазонына төтеп бере алады.Жіп бірнеше секунд ішінде тығыздалады, бұл жұмыс жылдамдығын айтарлықтай арттырады.Жіппен жалғанған құбырларды зақымдау қаупінсіз туралауға болады.Қаптама-түтік жіптің қауіпсіз сақталуын және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.Түтіктің жоғарғы жағына салынған пышақ жіпті қажетті ұзындыққа тез кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.043 кг |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 40 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 98 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 47 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4044996164694 |
- Бағасы: 1 409 ₸

