
Тұтас алмазды диск, жұқа, 180 х 25.4 мм, ылғалды кесу Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ф180х25,4 мм 730827 жұқа алмазды қатты дискі, жұқа, тығыз материалдардың: фарфор плиткаларының, керамикалық және плиткалардың, мәрмәрдің, табиғи және жасанды тастардың ылғалды кесілуін қамтамасыз етеді. Ол UHM немесе плитка кескіштерге орнатылады және суды салқындату арқылы қолданылады. Диск шағын қалыңдығы 2 мм және құралға түсетін жүктемені азайтудың арқасында өнімділікті 20%-ға арттырады. Артықшылықтары Тұтас пішін мен перфорацияланған корпус кесудің жоғары сапасына қол жеткізе алады және сынудың алдын алады. Алмаздардың жоғары концентрациясы бар ені 10 мм кесу бөлігі дискінің қызмет ету мерзімін 50%-ға арттыруға көмектеседі. Жұмыс бөлігінің жоғары ресурсы мен тозуға төзімділігіне металл байланысы арқылы қол жеткізіледі. Жеделдетілген ыстық престеу әдісі кесу бөлігінің жүктемелерге төзімділігін жақсартады және ылғалды кесуді жақсырақ етеді. Диск тұрмыстық мақсаттарда және кәсіби түрде пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.76873-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.76873-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996158464 |
- Бағасы: 2 393 ₸

