
Перфораторға арналған адаптер, пластикалық қаптама, SDS Max-тен SDS Plus матрицасына
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 703110 адаптері, пластикалық қаптамасы бар, SDS PLUS біліктері бар бұрғыларды пайдалану үшін SDS MAX айналмалы балғаларына орнатылады. Оның көмегімен бұрғылау қондырғысының кез келген түрін пайдалануға болады, бұл балғамен бұрғылаудың мүмкіндіктерін айтарлықтай кеңейтеді. Адаптер әртүрлі материалдармен жұмыс істегенде жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы. Артықшылықтары Адаптердің беріктігі мен беріктігіне ол жасалған тозуға және қызып кетуге төзімді 40X болат арқылы қол жеткізіледі. Адаптер бұрғылау кезінде пайда болатын шаңнан қорғайтын пластикалық қаптамамен жабдықталған. Адаптердің кілтсіз бекіткіші оны жылдам орнатуға және алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Болат маркасы | 40Х |
| Көшу | SDS PLUS |
| Көшу | SDS MAX |
| Жабдық түрі | переходник |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996164922 |
- Бағасы: 4 937 ₸

