
SDS Max перфораторына арналған SDS Plus матрицасына арналған адаптер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 703111 адаптері SDS MAX типті перфораторларға SDS PLUS шанағы бар жабдықты орнатуға мүмкіндік береді. Оның арқасында перфоратордың мүмкіндіктері әлдеқайда кеңейеді, бұрғылардың әртүрлі түрлерімен жұмыс істеу мүмкіндігі пайда болады. Адаптер жартылай кәсіби пайдалану үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — адаптердің тұтас металл корпусы бар. Тозуға және қызып кетуге төзімділік — корпус 40Х берік легирленген болаттан жасалған. Соққыға төзімділік — адаптер сөндіруден өтті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Болат маркасы | 40Х |
| Көшу | SDS PLUS |
| Көшу | SDS MAX |
| Жабдық түрі | переходник |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996164939 |
- Бағасы: 4 474 ₸

