
Арба бау-бақша-құрылыс, 2 доңғалақты, жүк көтергіштігі 320 кг, көлемі 100 л Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша және құрылыс арбасы ауыл шаруашылығы немесе құрылыс жұмыстары кезінде әртүрлі жүктерді, құрылыс материалдарын тасымалдауға арналған.Коррозиядан қорғау үшін жақтау, тірек, доңғалақ дискілері ұнтақ эмальмен боялған.Шанақ мырышталған болаттан жасалған, шанақтың үстіңгі жиегіне беріктік пен соққыға төзімділікті арттыратын домалақ моншақтары бар.Шанақтың қосымша тесігі жүк көтергіштігін арттырады.Арба камералары бар екі пневматикалық доңғалақпен жабдықталған.Әрбір дөңгелекте екі шарикті мойынтіректердің болуы жүк тиелген арбаны жылжытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Биіктігі | 0.7 мм |
| Ұзындығы | 1.39 мм |
| Ені | 0.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 320 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25-8/3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4044996163062 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

