
Арба бау-бақша-құрылыс, 2 доңғалақты, күшейтілген, жүк көтергіштігі 320 кг, көлемі 100 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 100 литр және жүк көтергіштігі 320 кг болатын 2 доңғалақты Palisad 68937 күшейтілген бау-бақша және құрылыс арбасы жүктерді тасымалдау қажет болған жағдайда бағбандар мен құрылысшылар үшін таптырмас құрал болады. Онда үстіңгі таңғышты, қарашірікті, құрал-саймандарды, сондай-ақ сусымалы құрылыс материалдарын, құрал-саймандарды және т.б. тасымалдауға болады. Артықшылықтары Арбаның соққыға төзімділігі мен жоғары жүк көтергіштігіне домалақ жақтары мен шанақтағы қосымша тірек арқылы қол жеткізіледі. Арба коррозияға төзімді және жаңбырлы ауа райында пайдалануға болады, шанағы мырышталған, ал қалған құрылымдық элементтері ұнтақ эмальмен қапталған. Әрқайсысында екі шарикті мойынтіректері бар пневматикалық дөңгелектер арбаның тұрақтылығын арттырады және жақсы тепе-теңдікті қамтамасыз етеді, бұл оның қозғалуын жеңілдетеді. Арба тіпті жаңа топырақта да терең із қалдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Доңғалақ диаметрі | 390 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Биіктігі | 0.7 мм |
| Ұзындығы | 1.39 мм |
| Ені | 0.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 320 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4606800069788 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

