
Шнурлы шланг, резеңке суару жеңі, D 20 мм, 50 м Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 50 м және диаметрі 20 мм болатын 67556 резеңке суару шлангісі (шнурлы жең) елде немесе жеке учаскеде суару жүйесін ұйымдастыруға және сұйықтықтарды тасымалдауға ыңғайлы. Ұзындығы 50 метр үлкен аумақтар үшін оңтайлы.Артықшылықтарытамаша сым жақтау шлангтың беріктігіне және оның жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.Шлангтың ішінде және сыртында резеңке қабаты бар, бұл оның серпімділігін айтарлықтай арттырады.Қабырғаларының қалыңдығы 3,5 мм болғандықтан бұйым 6 барға дейінгі қысымға шыдайды.Жоғары сапалы резеңкеден жасалған суару қысымды шланг тозуға төзімді және берік, сондықтан ол ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған.Шлангтың құрамында зиянды заттар жоқ, сондықтан ол қоршаған ортаға қауіпсіз.Бұйым температураның ауытқуларына төзімді, жазда да, аязда да (-40-тан +90 градусқа дейін) пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабаттар саны | 2 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 3.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 490 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 14 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6751-Шланг поливочные резиновые |
| Диаметрі | 20 мм |
| Максималды қысым | 6 бар |
| Материал | Резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану температурасы | от 0 до +70 °С |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4620764605028 |
- Бағасы: 22 600 ₸

