
Бақшаға арналған арба, жеңіл, көлемі 65 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақша арбасы, бау-бақша және ауыл шаруашылығы жұмыстарын жүргізу кезінде әртүрлі жүктерді тасымалдауға арналған.Жеңіл және маневрлі арба камерасы бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған.Дөңгелекте екі шарикті подшипниктің болуы арбаны жүкпен жылжытуды жеңілдетеді.Коррозиядан қорғау үшін жақтау ұнтақ эмальмен боялған.Шанақ мырышталған болаттан жасалған, конструкцияның үлкен қаттылығы үшін оның дөңгеленген жақтары бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Ені | 0.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 7 кг |
| Биіктігі | 0.6 мм |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 25 м |
| Ұзындығы | 1.38 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 90 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,5 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800069764 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

