
Металл себеті бар жеміс жинағыш, ішкі D 145 мм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішкі диаметрі 145 мм металл себеті бар Palisad 65710 жеміс жинағышы биік ағаштардың бұтақтарынан жеміс жинауға арналған құрылғы болып табылады. Құрамында бірнеше жеміс бар, бұл егін жинау кезінде уақыт пен күш-жігерді үнемдейді. Тұтқасыз жеткізіледі. Жеміс жинаушы бау-бақша учаскесіндегі жұмыстар үшін пайдалы құрал болып табылады. Артықшылықтары Жеміс жинағыш болаттан жасалған, сондықтан майыспайды, сынбайды және бірнеше маусымға созылады. Себеттің түбінде жемістерді зақымданудан қорғайтын жұмсақ құлақша бар. Реттелетін тұтқа оңтайлы ұзындықты таңдай отырып, жеміс жинағышты диаметрі 25-30 мм кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 335 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 659-Плодосъемники |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | бақша жұмыстарына арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4044996156712 |
- Бағасы: 3 254 ₸

