
Шлангтарға арналған қосқыш E типті, 3/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 65702 қосқышы, Е типті, 3/4 дюйм, шлангтарды саптамаларға жылдам қосуға көмектеседі. Ол шлангтары бар суару жүйелерінде қолданылады. Бақшадағы және бақшадағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Артықшылықтары Қосқыш жасалған алюминий қорытпасы оған жоғары беріктік пен беріктік береді. Берік конструкциясының арқасында қосқыш 15 барға дейінгі қысымға төтеп бере алады. Жылдам ажыратылатын қосылыстар бұйымды оңай орнатуға және алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 72 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4044996156675 |
- Бағасы: 848 ₸

