
Шлангқа арналған қосқыш 3/4", жезден жасалған Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жезден жасалған Palisad 65709 қосқышы диаметрі 3/4 дюймдік екі шлангты қосу арқылы суару құбырын ұзартуға мүмкіндік береді. Қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Қыста бөлшектелмейтін ұзақ қызмет ететін жүйелер үшін қолайлы. Артықшылықтары Қосқыш жезден жасалған, сондықтан ол жоғары механикалық беріктік пен беріктікке ие. "Майшабақ" типті қосылыстар шлангтардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және ағып кету қаупін болдырмайды. Розеткалардың стандартты өлшеміне байланысты қосқыш барлық Palisad суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 43 г |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996156705 |
- Бағасы: 1 174 ₸

