
Шлангтарға арналған қосқыш С типі, 3/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 65700 қосқышы, С типті, 3/4 дюйм, шлангтарды саптамаларға жылдам қосу үшін қолданылады. Бұл елде, саябақта, жергілікті жерде және т.б. толыққанды суару жүйесін құруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қосқыш корпусы алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктік сипаттамаларына және ресурсқа ие. Берік конструкциясының арқасында қосқыш 15 барға дейінгі қысымға төтеп бере алады. Бұйымды алу оңай, себебі ол тез ажыратылатын қосылыстармен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 108 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 79 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 657-Шлангтарға арналған адаптерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Сақинаның, шплинттердің, тұтқалардың материалы | болат |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4044996156651 |
- Бағасы: 1 239 ₸

