
Риммер, Сибртех құбырларының сыртқы және ішкі қырларын алуға арналған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Риммер Сибртех 78712 — құбырлардың сыртқы және ішкі қырларын алуға арналған құрылғы. Оның арқасында сапалы нәтижеге қол жеткізіледі және қосылымның сенімділігі артады. Түсті металдардан, металлопластикадан және ПВХ құбырларын кесуге қабілетті.Артықшылықтары Мырыш қорытпасынан жасалған конструкция коррозияға ұшырамайды және ұзақ уақыт қызмет етеді.Пышақ 65MN жоғары көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді.Кесу жиегін 45-50 HRC қаттылығына дейін қатайту риммердің жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Риммер аспасы бар көпіршікте сатылады, сондықтан оны стендке қою ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 250 кг |
| Өңделетін құбырдың ішкі диаметрі | 3-38 мм |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Пайдаланылатын құбырлардың материалы | мыс |
| Корпус материалы | Мырыш қорытпасы |
| Пышақ материалы | 65MN маркалы жоғары көміртекті болат |
| Өңделетін құбырдың сыртқы диаметрі | 3-40 мм |
| Кесу жиегінің қаттылығы | 45-50 HRC |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996160962 |
- Бағасы: 3 069 ₸

