
Бетон араластырғыш CM160, 160 л, қуаты 650 Вт Mtx
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыс бетон қоспаларын дайындауға арналған.Ерекшеліктербетон араластырғышты электрмен жабдықтау кернеуі 220 В электр желісінен жүзеге асырылады, термиялық қорғанысы бар асинхронды электр қозғалтқышы, Арматураланған жақтау, пластмассадан жасалған жетектің қорғанысы, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы құрастырмалы конструкциясы, объектіге жылжуға ыңғайлы берік дөңгелектерартықшылықтарыэлектр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау Шойын тәжі Араластырудың жоғары жылдамдығыбетон араластырғыштың толық жиынтығы - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 53.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 820 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.12.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.06166-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95489-95494_954895-954945_manual_RUS_ENG_BGR_ROU_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.06166-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 670 мм |
| Бренд | MTX |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 53.4 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 820 x 670 x 450 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 650 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996164748 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

