
Біріктірілген кілттер жинағы 12 дана, 6-22 мм, антислип Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 15284 жинағы бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға мүмкіндік беретін өлшемі 6 мм-ден 22 мм-ге дейінгі 12 біріктірілген CrV болат кілттерін, антислипті қамтиды. Олар қолдануда жан-жақты, өйткені олардың сақиналы және мүйізді бастары бар. 12 қырлы құлақшаның профилі бекіткіштің бетімен жанасу аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді, бұл оның деформациялану мүмкіндігін азайтады. Кілттер автожөндеу шеберханасында, жабдықты монтаждау және бөлшектеу үшін пайдалы болады, үй жұмыстарына пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары беріктік индексі — құралдар хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42-50 HRC. Хромдалған жабынның арқасында жақсартылған коррозияға қарсы қасиеттер және тозуға төзімділік. Монтаждау жұмыстарын орындау кезіндегі ыңғайлылық — әрбір кілттің сақиналы тесігі оның корпусына қатысты 15 градусқа ығысқан. Сенімді тұтқа — бедерлі бетінің арқасында кілттер қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.245 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 12 шт |
| Максималды өлшем | 22 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ең аз өлшем | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сумка чехол |
| Штрих-код | 4044996161655 |
- Бағасы: 7 722 ₸

