
Құрама кілт, 28 мм, CrV, антислип Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
28 мм CrV болаттан жасалған Stels 15265 құрама кілті, антислип бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға мүмкіндік береді. Қолдануда әмбебап, өйткені сақиналы және мүйізді бастары бар. 12 қырлы құлақшаның профилі бекіткіштің бетімен жанасу аймағының ұлғаюын қамтамасыз етеді, бұл оның деформациялану мүмкіндігін азайтады. Кілт автокөлік жөндеу шеберханасында, жабдықты монтаждау және бөлшектеу үшін пайдалы болады және үй жұмыстарына пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары беріктік көрсеткіші — құрал хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, жұмыс бөлігінің қаттылығы 42-50 HRC. Хромдалған жабынның арқасында жақсартылған коррозияға қарсы қасиеттер және тозуға төзімділік. Монтаждау жұмыстарын орындау кезіндегі ыңғайлылық — сақиналы саңылау кілттің корпусына қатысты 15 градусқа ығысқан. Сенімді тұтқа — бедерлі бетінің арқасында кілт қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Топ | Ключи комбинированные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 151-Атласты және айнамен жылтыратылған Cr-V біріктірілген кілттер |
| Максималды өлшем | 28 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ең аз өлшем | 28 мм |
| Ерекшеліктері | типке қарсы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996161600 |
- Бағасы: 1 514 ₸

