
Кабель кескіш, 1000 В дейінгі диэлектрлік тұтқалар, үш компонентті тұтқалар, 210 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм, диалектикалық тұтқалары 1000 В-қа дейінгі Гросс 17728 кабель кескіші слесарлық және электр монтаждау жұмыстарында кеңінен қолданылады. Оның көмегімен мыс пен алюминийден жасалған көп сымды өзекті кесуге, электр сымдарынан оқшаулауды алып тастауға болады. Маңызды — қуатпен жұмыс істеуге жол берілмейді; құрал алюминий қорытпаларымен, болат сымдармен және суықтай тартылған мыс сымдармен жұмыс істеуге жарамсыз, оны тек көп сымды өткізгіштер үшін қолдануға болады (кабельдің жалпы диаметрі 25 мм-ден аспайды, қимасы 70 мм2 дейін). Артықшылықтары Жұмыс бөлігі оның жоғары беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін С60 болаттан жасалған. TITAN finish жабыны губкаларда коррозияның пайда болуына жол бермейді. Дөңгелектелген профильді кесу жиектері жұмыс тиімділігін арттырады және кабельдің сырғып кетуіне жол бермейді. Эргономикалық пішінді үш компонентті тұтқалар қолға мықтап орналасады және қолдарда шаршаудың пайда болуына жол бермейді. Тұтқалардағы кең тіректер жұмыстарды орындау кезінде қолдардың сырғып кетуіне жол бермейді. Кабель кескіштің жоғары сапасы өндірушінің зауыттық ақауына 5 жылдық кепілдікпен расталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.358 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.92006 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-DE.АГ03.B.92006.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Губкалардың материалы | C60 |
| Мақсаты | зачистка и перерезания электрокабеля |
| Ерекшеліктері | диэлектрлік қасиеттері |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158648 |
- Бағасы: 31 777 ₸

