
Бет қысқыштары, арматураланған, құю тұтқалары, 300 мм.Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 17995 арматураланған, ұзындығы 300 мм, құю тұтқалары бар қысқыштар шегелер мен басқа бекіткіштерді алуға көмектеседі. Ал күшейтілген конструкциясының арқасында олар диаметрі 4,5 мм-ге дейін (220 Н/мм2, мыс, алюминий) жұмсақ сыммен және диаметрі 4 мм-ге дейін (750 Н/мм2, шегелер, металл шыбықтар) орташа қатты сыммен жұмыс істеуге жарамды. Қысқыштар кәсіби пайдалануға арналған, жұмыс көлемі үлкен болса да пайдалану қасиеттерін сақтайды. Артықшылықтары С1050 берік конструкциялық болаттан жасалған қысқыштар ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұмыс жиектері қаттылық пен кесу қабілетін арттыру үшін жоғары жиілікті индукциялық токтармен сөндіріледі. Ойластырылған конструкцияның арқасында құрал кез келген күрделіліктегі жұмыстарды орындау кезінде 20%-ға дейін күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Titan finish коррозияға қарсы жабыны кенелерде тоттың пайда болуына жол бермейді. Резеңкеленген тұтқалар ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Кенелер сапасының кепілі өндірушінің зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдігі болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.517 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Кенелер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 179-Кенелер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Губкалардың материалы | C1050 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158679 |
- Бағасы: 16 968 ₸

