
Кабель кескіш, үш компонентті тұтқалар, 160 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, үш компонентті тұтқалары бар Gross 17726 кабель кескіші электрлік жұмыстарды орындау кезінде таптырмас көмекші болып табылады. Диаметрі 16 мм немесе қимасы 50 шаршы метрге дейінгі алюминий мен мыстан жасалған кабельді кесуге көмектеседі. мм. Маңызды — құралды тек көп сымды өткізгіштер үшін пайдалануға болады және алюминий қорытпаларымен, болат сымдармен және суық тартылған мыс сымдармен жұмыс істеуге жарамайды.АртықшылықтаРыкабелез берік С60 болаттан жасалған және тозуға төзімділігі жоғары.Titan finish арнайы жабыны құралды коррозиядан қорғайды.Дөңгелектелген профильді кесу жиектері кабельдің сырғып кетуіне жол бермейді және жоғары жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді.Эргономикалық үш компонентті тұтқалар қолға мықтап орналасады, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы.Зауыттық ақауға 5 жыл кепілдік құралдың жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.198 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | C60 |
| Мақсаты | зачистка и перерезания электрокабеля |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158624 |
- Бағасы: 18 672 ₸

