
СВП - қысқыш тақтайшаларын тегістеу жүйесі 500 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88073 плиткаларды тегістеу жүйесі (СВП) сыналармен бірге қолданылатын қысқыштардан (500 дана) тұрады. Өнімдер сапалы нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік береді, себебі плиткалық қосылыстар тегіс және ұқыпты, керамикалық немесе фарфор плиткалары жылжымайды, желім біркелкі таралады. Плиткаларға арналған қысқыштар (СВП) 1,5-1,7 мм тігістерді қалыптастыруға арналған.Артықшылықтарықысырмалар плиткаларды тегістеу жылдамдығын айтарлықтай арттырады, бұл әсіресе тәжірибесіз шеберлерге және үлкен көлемдегі жұмыстарға қатысты.Қысқыштарды пайдалану үшін пайдаланушыдан тәжірибе мен арнайы дағдылар талап етілмейді.Плиткаларды төсеуге арналған құралдарды бөлшектеу оңай, балғамен қысқышты аздап соғу жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 700 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | керамикалық плиткалар үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4606800070623 |
- Бағасы: 2 881 ₸

