
СВП - сына тақтайшаларын тегістеу жүйесі 250 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88071 плиткаларды тегістеу жүйесі (СВП) сыналарды (250 дана) қамтиды. пакетте), 88055 және 88073 қысқыштарымен бірге қабырғаларға немесе еденге қалыңдығы 6-12 мм керамикалық және фарфор плиткаларын төсеуді жеңілдетеді. Бұйымдар жаңадан бастаған шеберлерге ғана емес, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Төсеуге арналған құралдардың арқасында плиткалар жылжып кетпейді және кептіру процесінде шөгіп қалмайды, тігістер тегіс және ұқыпты, бұл сапалы нәтижеге кепілдік береді.Артықшылықтарытақтаны тегістеу жүйесі желімнің біркелкі таралуын қамтамасыз етеді, бұл бос орындардың пайда болу қаупін азайтады.Бұйымдарды пайдалану оңай және жұмыс жылдамдығын бірнеше есе арттырады.СВП-ға арналған сыналар қайта пайдалануға жарамды сапалы пластиктен жасалған.Сыналардың қырлы бетінің арқасында қысқыштар орнату кезінде мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1070 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | керамикалық плиткалар үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4606800070616 |
- Бағасы: 2 444 ₸

