
Плиткалар мен плиткаларға арналған бұрғы, реттелетін "Балерина", 30-130 мм матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
30-130 мм диапазонында реттелетін Matrix "Балеринка" 72821 бұрғысы қалыңдығы 4-12 мм материалдардағы тесіктерді алуға арналған: керамика, плитка, кірпіш, плитка және т.б. Ол бұрғыларда бұрғылау қондырғысы ретінде қолданылады. Бұрғының қарапайым, бірақ сонымен бірге сенімді конструкциясы оны жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалануға мүмкіндік береді.Артықшылықтары Болат 45 бұрғының жоғары пайдалану сипаттамаларының кілті болып табылады.ВК8 карбидті пластиналары бар кесу жиектерінің арқасында материалдардың тиімді және біркелкі кесілуі қамтамасыз етіледі.Алтыбұрышты саңылау бұрғыны патронға мықтап бекітуге мүмкіндік береді, бұл оның айналу қаупін болдырмайды.Жұмыстың ыңғайлылығы үшін кесу диаметрін жылдам реттеу мүмкіндігі қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Максималды диаметрі | 130 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | тақтайша, тақтайша |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Минималды диаметр | 30 мм |
| Пластинаның түрі | нож |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996164946 |
- Бағасы: 2 750 ₸

