
Трансформер, 15 функция, автообжим, қапта, 160 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансформер Matrix 17623 — бұл мультитул ұзындығы 160 мм 15 функциялары және автоазжимом жеткізіледі қаппен. Оны гаражда пайдалануға болады — оған сым кескіштері бар ұзын тістеуіктер және жартылай шеңберлі заттарды, сондай-ақ бұрағыштарды ұстауға болады. Құрал жаяу серуендеуге, балық аулауға немесе аң аулауға пайдалы, өйткені оның құрамында пышақ, ара және ашқыштар бар. Тырнақ файлының арқасында көп құрал күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Пышақ және басқа элементтер болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақытқа қызмет етеді.Құралда ұзын тістеуіктерді пайдалануға ыңғайлы автоматты қысу функциясы бар.Трансформатор сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы қаптамамен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 284 г |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 158 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Функциялар саны | 15 |
| Ерекшеліктері | наличие защитного чехла, авторазжим |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996160726 |
- Бағасы: 4 371 ₸

