
Пышақ көп функциялы, 7 функция, қапта, 107 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көп функциялы пышақ Matrix 17624 ұзындығы 107 мм, 7 функциялы, қаптамада картонды және басқа материалдарды кесуге, бұрандалы бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға, бөтелкелер мен консервілерді ашуға қабілетті. Жиналмалы пышақ үйде, елде, пикникте, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы болады, гаражда да пайдалы болады.Артықшылықтары Пышақ болаттан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Пышақтың ашылған кездегі жалпы ұзындығы 107 мм, сондықтан ол қалтаға, сөмкеге және рюкзакқа оңай сыяды.Жинаққа кіретін қорап құралдың қауіпсіз сақталуын және тасымалдануын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 180 кг |
| Ұзындығы | 107 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 136 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Функциялар саны | 7 |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996160733 |
- Бағасы: 2 801 ₸

