
Пышақ көп функциялы, 11 функция, қапта, 107 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көп функциялы пышақ Matrix 17625 ұзындығы 107 мм, 11 функция, қапта — үйде, саяжайда және гаражда, сондай-ақ саяхатта, жорықта, пикникте, балық аулауда немесе аңшылықта пайдалы болатын әмбебап құрал. Пышақпен әртүрлі материалдар мен бұйымдарды кесуге болады, арамен жіңішке бұтақтарды кесуге болады, ал саңылаулармен тесіктер жасауға болады. Ашқыштар банкалар үшін пайдалануға ыңғайлы. Тырнақ файлы күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Пышақ болаттан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Пышақтың ашылған кездегі жалпы ұзындығы 107 мм, сондықтан ол қалтаға, сөмкеге және рюкзакқа оңай сыяды.Шамның арқасында жиналмалы пышақ қараңғыда немесе нашар жарықтандырылған жұмыс орнында жолды жарықтандырады.Жинаққа кіретін қорап құралдың қауіпсіз сақталуын және тасымалдануын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 213 кг |
| Ұзындығы | 107 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 178 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 136 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Функциялар саны | 11 |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996160740 |
- Бағасы: 3 781 ₸

