
Пышақ көп функциялы, шағын өлшемді, 15 функция, 90 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 90 мм, ықшам өлшемді, көп функциялы Sibrtech 17626 пышағы 15 функцияны орындай алады және құралдардың тұтас жинағын ауыстырады. Балық аулау кезінде пайдалы болады, өйткені балықты тазалауға және ілмектерді алуға арналған құрылғыларды қамтиды. Пикникте, жорықта, саяхатта және аңшылықта да пайдалы.Артықшылықтары Жиналмалы пышақ болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік.Пышақ пен қайшы картонды, қағазды немесе жіпті кесіп тастайды, ал ара жұқа бұтақтарды өңдей алады.Консерві құтысын немесе бөтелкені тиісті ашқыштың немесе тығынның көмегімен ашуға болады.Аул киімге немесе жабдыққа шағын жөндеу жұмыстарын жүргізуге көмектеседі.Тырнақ файлының, қысқыштың және тіс тазалағыштың арқасында құралды гигиеналық процедуралар үшін пайдалануға болады.Ұзындығы 90 мм қысқа болғандықтан, құралды қалтада, сөмкеде немесе рюкзакта алып жүруге ыңғайлы.Пышақтың ұшында бекіту сақинасы бар, ол үшін құралды карабинге немесе рюкзак құлпына іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қынымен бірге салмағы | |
| Салмақ | 105 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 176-Трансформаторлар |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Функциялар саны | 15 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Штрих-код | 4044996160757 |
- Бағасы: 904 ₸

