
Құрама бұрғылар жинағы, металға арналған бұрғылар 1-6 мм, бетонға 3-8 мм, ағашқа 3-8 мм, жеңілдіктер, қашаулар 30 дана,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 725671 комбо жинағы шеберлер үшін әмбебап шешім болып табылады, себебі оның құрамында 71 элемент бар: аллен кілті, есептегіш, бұрағыш қашаулары (30 дана) және оларға адаптер, 8 розетка, 3 қауырсын бұрғы, 3-8 мм ағаш бұрғы, 3-8 мм бетон бұрғы және 1-6 мм металл бұрғы. Жабдық жоғары сапа стандарттарына сәйкес келеді, сондықтан ол күнделікті өмірде қолдануға да, кәсіби мәселелерді шешуге де арналған.Артықшылықтарыжиынтық бөліктерінің сапалы орындалуы олардың жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: адаптер мен шеткі бастар CrV болаттан, көміртекті болаттан жасалған қауырсынды бұрғылар, металл бұрғылар Р6М5 болаттан, ал ағаш бұрғылар 45 болаттан жасалған.Бетонға арналған бұрғылар беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады, өйткені. 40Х болаттан жасалған және ВК8 карбидті пластинасы бар.Берік болаттан жасалған CrV қашаулары жоғары ресурсқа және коррозияға төзімділікке ие.Цилиндрлік біліктердің арқасында бұрғылар көптеген бұрғылар мен бұрағыштарға сәйкес келеді.Магниттік адаптер биттерді оңай және жылдам өзгертуге мүмкіндік береді, бұл әртүрлі саптамалармен жұмыс істегенде ыңғайлы.Жиынтықта ең көп таралған өлшемдегі құралдар бар, сондықтан онымен көптеген жұмыстарды орындауға болады.Жиынтықтың жиынтықтауыштары оларды қауіпсіз тасымалдау және ыңғайлы сақтау үшін ысырмалары мен тұтқасы бар эргономикалық пластик қорапта орналастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 56 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 298 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Топ | Бұрғылардың құрама жиынтықтары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 725-Бұрғылардың құрама жиынтықтары |
| Қауырсынды бұрғылардың диаметрі | 16 мм, 20 мм, 22 мм |
| Пәндер саны | 71 |
| Бит материалы | CrV |
| Өңдеу материалы | дерево, металл, бетон |
| Қауырсынды бұрғылардың материалы | углеродистая сталь |
| Бетонға арналған бұрғылардың материалы | 40Х, ВК8 |
| Ағашқа арналған бұрғылардың материалы | болат 45 |
| Металлға арналған бұрғылардың материалы | Р6М5 |
| Шеткі бастардың, адаптерлердің материалы | CrV |
| Бит өлшемі | PH1 x 25 мм, PH2 x 25 мм, PH3 x 25 мм, PZ1 x 25 мм, PZ2 x 25 мм, PZ3 x 25 мм, SL4 x 25 мм, SL5 x 25 мм, SL6 x 25 мм, T15 x 25 мм, T20 x 25 мм, T25 x 25 мм, T27 x 25 мм, T30 x 25 мм, T35 x 25 мм, H3 x 25 мм, H4 x 25 мм, Н5 х 25 мм, Н6 х 25 мм, Н7 х 25 мм |
| Бетонға арналған бұрғылардың өлшемі | 3 х 61 мм, 4 x 75 мм, 5 x 86 мм, 6 x 93 мм, 7 x 100 мм, 8 x 112 мм |
| Ағашқа арналған бұрғылардың өлшемі | 3 х 61 мм, 4 х 75 мм, 5 х 86 мм, 6 х 93 мм, 7 х 100 мм, 8 х 112 мм |
| Металлға арналған бұрғылардың өлшемі | 1 x 34 мм, 1,5 x 43 мм, 2 x 49 мм, 2,5 x 57 мм, 3 x 61 мм, 3,5 x 70 мм, 4 x 75 мм, 4,2 x 80 мм, 4,5 x 80 мм, 5 x 86 мм, 5,5 x 93 мм, 6 x 93 мм |
| Шеткі бастардың, адаптерлердің өлшемдері | 5 х 38 мм, 6 х 38 мм, 7 х 38 мм, 8 х 38 мм, 10 х 38 мм, 11 х 38 мм, 12 х 38 мм, 13 х 38мм, 1/4" х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый кейс, двойной блистер |
| Шанақтың түрі | цилиндрлік, алты қырлы |
| Жиынтықтың басқа заттарының сипаттамалары | зенкер по дереву: изготовлен из углеродистой стали, фосфатированный; ограничители сверления глубины: 6 мм, 8, 10 мм; шестигранный ключ: изготовлен из углеродистой стали |
| Штрих-код | 4044996162027 |
- Бағасы: 9 616 ₸

