
Алюминий деңгейі, 600 мм, фрезерленген, 3 саңылау, магнитті Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фрезерленген алюминий деңгейі Gross 33671 ұзындығы 600 мм, магнитті, 3 көзді, күнделікті өмірде және құрылыс алаңында таптырмас құралға айналады. Оның көмегімен өлшеу қателіктері, берілген тік және көлденеңнен ауытқулар анықталады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарықұралдың құрылымдық беріктігіне алюминий профилі және қос қабырғалы көпіршікті камералар кепілдік береді.Магниттердің арқасында ғимарат деңгейін металл беттерге бекітуге болады.Жүргізілген өлшемдердің қателігін 0,5 мм/м-ге дейін азайту үшін магниттік деңгей фрезерленген.Аспап Италияда жасалған және кезең-кезеңімен сапа тексерісінен өткен.Көпіршікті ампулаларды орнату кезінде дәлдікті электронды бақылау жұмыстың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.553 кг |
| Материал | Алюминий |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 336-Уровни 3 глазка алюминиевые фрезерованные |
| Көзшелер саны | 3 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996165301 |
- Бағасы: 13 895 ₸

