
Алюминий деңгейі, 400 мм, фрезерленген, 2 саңылау, магнитті Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фрезерленген алюминий деңгейі Gross 33670 ұзындығы 400 мм, магнитті, 2 көзі бар, берілген көлденең және тіктен ауытқуларды анықтауға қызмет етеді. Шеберлер құрылыс және жөндеу жұмыстары процесінде жабындарды төсеу, беттерді әрлеу, конструкцияларды монтаждау және т.б. кезінде пайдаланады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыалюминий профилі және қос қабырғалы көпіршікті камералар құралдың жоғары ресурсы мен сенімділігіне кепілдік береді.Магниттердің арқасында деңгей ыңғайлы жұмыс істеу үшін болат беттерге оңай бекітіледі.Деңгейдің негізгі беті фрезерленген, бұл өлшеу кезінде қатені минимумға дейін азайтуға мүмкіндік береді (0,5 мм/м).Корпуста ілулі сақтауға арналған тесік қарастырылған.Аспап Италияда өндірістің әр кезеңінде бақылаумен шығарылады, бұл оның жоғары сапасын растайды.Өндірісте көпіршікті ампулаларды монтаждау кезінде электронды бақылау жүзеге асырылды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.385 кг |
| Материал | Алюминий |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 336-Уровни 3 глазка алюминиевые фрезерованные |
| Көзшелер саны | 2 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996165295 |
- Бағасы: 10 656 ₸

