
Биттер жинағы және шеткі бастиектері бар қайтымды бұрағыш, 35 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13337, 35 құрал, CrV биттері мен ұштары бар қайтымды бұрағыш жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Ұзартылған қашаулар жету қиын жерлерде бекіткіштерді орнатуды/бөлшектеуді жеңілдетеді, шеткі бастиектер гайкалармен, болттармен, сыртқы алтыбұрышы бар шатыр бұрандаларымен және т.б. жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бұрауыштың саптамалары мен өзегі хром—ванадийлі болаттан, берік және тозуға төзімді материалдан жасалған. Реверс функциясы жұмыстың ыңғайлылығы мен жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Жиынтықта танымал өлшемдегі PH, PZ, SL, HEX және TORX саптамалары бар, бұл оны жан-жақты етеді. Сырғуға қарсы әсері бар екі бөліктен тұратын тұтқа қолға жақсы сәйкес келеді. Пластикалық қораптың арқасында жинақ сақтауға ыңғайлы және оны өзіңізбен бірге алып жүруге болады. Ұстағыш бұрауыштың тұтқасында ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.729 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 35 |
| Бит материалы | CrV |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Ерекшеліктері | торцевые головки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ауыстырылатын биттердің түрі | SL, PH, TORX, PZ, HEX, R |
| Штрих-код | 4044996156071 |
- Бағасы: 5 431 ₸

