
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, Denzel толқыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм және қону тесігі 22,2 мм болатын Denzel "Толқын" 72971 алмазды сыпырғыш шыныаяқ — бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық. Ол бетон, тас, кірпіш, мәрмәр және гранит беттерін кедір-бұдырлы тегістеуге жарамды. Бұл жағдайда ағындарды кетіру, буындар мен тігістерді тазалау үшін бірнеше өту қажет. Сондай-ақ, шыныаяқ өңделетін бетке тегістік беру үшін қолданылады - арнайы пішінді гауһар сегменттері жұмсақ және тегіс жұмыс істей отырып, кішігірім бұзушылықтарды оңай жеңе алады. Жұмыс қабатындағы алмаздардың жоғары тығыздығы және оңтайлы таңдалған байлам әртүрлі материалдарды өңдеу кезінде саптаманың тиімділігін қамтамасыз етеді. Шыныаяқ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Алмаз сегменттерінің бастапқы конфигурациясы қажетті салқындатуды қамтамасыз етеді, сондықтан суды салқындату қажет емес. Ыдыстағы саңылаулар тұнба мен жылуды кетіреді, бұл қондырғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Алмаз қабатының биіктігі 6 мм, сондықтан шыныаяқтың ресурсы жоғары. Эмаль жабыны болат корпусты коррозиядан қорғайды. Жабдық заманауи жабдықта қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74719-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74719-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 7 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996150765 |
- Бағасы: 3 564 ₸

