
Сибртех алмалы-салмалы жылжымалы жүзі бар пластмасса қырғыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 79539 жылжымалы ауыстырмалы жүзі бар пластмасса қырғышы шыны, керамика, металл беттерін лак-бояу жабындарының, құрылыс қоспаларының және герметиктің қалдықтарынан тазалауға, сондай-ақ жіктерді тегістеуге ыңғайлы. Ол жөндеу және әрлеу жұмыстары үшін қолданылады. Ұзартылатын қалақ құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтары Қырғыштың корпусы берік пластиктен, жүзі болаттан жасалған, бұл бұйымның жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді.Тозған матаны ауыстыруға болады, бұл қырғышты ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді.Құралдың корпусында шығын материалдары жоғалмауы үшін қосалқы пышақтарға арналған бөлік бар.Қырғыш 5 ауыстырылатын пышақпен бірге келеді, оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| жүздің ені | 39.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Тұтқаның материалы | пластиковая |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жүздің түрі | выдвижное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996160986 |
- Бағасы: 233 ₸

