
Екі компонентті сабы бар қырғыш, Matrix жылжымалы ауыстырмалы жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі бөліктен тұратын тұтқасы және алынбалы ауыстырылатын жүзі бар Matrix 79547 қырғышы ескі бояу жабындарын, ерітінді қалдықтарын және басқа ластаушы заттарды кетіруді жеңілдетеді. Шыны және керамикалық беттерді тазалауға, сондай-ақ жіктерді тегістеуге және тегістеуге жарамды. Жұмыс істемейтін күйде пышақ корпуста жасырылады, сондықтан құрал сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіз болады. Қырғыш жөндеу және әрлеу шеберлеріне пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған металл жүзі жоғары өнімділік ресурсына ие.Төзімді пластикалық корпус ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Алынбалы жүзді тозған жағдайда ауыстыруға болады.Корпуста резеңкеленген кірістірулер бар, сондықтан құрал алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Тұтқаның материалы | двухкомпонентная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жүздің түрі | выдвижное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың ені | 39.5 мм |
| Штрих-код | 4044996161006 |
- Бағасы: 654 ₸

