
Қырғышқа арналған қосалқы жүздер 79548, 90 x 18 мм, 10 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 90 х 18 мм, 10 дана Matrix 79552 қосалқы қалақтары 79548 қырғыш үшін ауыстырылатын қалақтар ретінде пайдаланылады. Олардың көмегімен плиткадан, шыныдан және басқа тегіс беттерден кірді кетіруге, сондай-ақ ескі бояу қабатын кетіруге болады. Ұзындығы 90 мм болғандықтан, үлкен аумақтарды тез тазалауға болады. Артықшылықтары Өткір қайралған жүздер тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені қаттылығы 55-60 HRC 60 шыңдалған көміртекті болаттан жасалған. Жинақ ұзақ уақытқа созылатын 10 пышақтан тұрады. Пластикалық қорап пышақтардың қауіпсіз тасымалдануын және сақталуын қамтамасыз етеді. Пышақтың үшкір жағы лак—бояу жабындарын, жапсырмаларды, монтаж көбігін, сағызды кетіруге арналған; доғал жағы - толтырғышты, цементті, құрылыс қоспаларын кетіруге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 24 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қарындаш қап |
| Пышақтың ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996161037 |
- Бағасы: 156 ₸

