
Ағаштан жағуға арналған тұғыры бар "Ажур" электр аспабы, Сибртех жиынтығындағы 2 проекция
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш жағуға арналған электр құрылғысы Сибртех "Ажур" 91305 тұғыры және сызбалардың 2 проекциясы бар шығармашылықпен айналысу үшін қолданылады. Оның көмегімен ағаш беттерде кескіндер мен өрнектер жасауға болады. Корпуста қыздыру қуатын реттеуге мүмкіндік беретін қосқыш бар. Қыздырғыш сызбалардың 2 үлгісімен бірге келеді, осылайша сіз бірден жануда өз күшіңізді сынап көре аласыз. Құрылғы 14 жасқа толмаған балалардың өз бетінше пайдалануына арналмаған. Артықшылықтары Нихромды ине тез қызады — қосылғаннан кейін 1 минуттан кейін құрылғы жұмысқа дайын болады. Шаншу тез суытады — желіден ажыратылған оттық қауіпсіз және оны қараусыз қалдыруға болады. Жиынтықта ыңғайлы тұғыр бар — қыздырылған құрылғы жұмыс үстелінің бетіне зақым келтірмейді. Ине алмалы—салмалы болып табылады - қажет болған жағдайда оны ауыстыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KZ.АЖ58.В.00213-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО Центр "ПрофЭкс" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913104_913105.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АЖ58.В.00213-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 127 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | нихром |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 20 Вт |
| Қыздыру температурасы | 450 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаншу нысаны | доға тәрізді |
| Штрих-код | 4606800069474 |
- Бағасы: 5 118 ₸

