
Болт кескіш 350 мм, 14 Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болт кескіш Барс 78573, 350 мм, 14", қалыңдығы 5 мм-ден аспайтын болаттан жасалған шынжырларды, арматураларды, болттарды, штангаларды, құлыптарды тістеуге арналған. Ол тұрмыста ғана емес, өнеркәсіпте, құрылыста және құтқару жұмыстарында да қолданылады. Артықшылықтары Жақсартылған беріктік пен беріктік — жұмыс жақтары тозуға төзімді хром-молибденді болаттан жасалған және 55-60 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған. Эксцентрлік механизм — жұмыс жақтарының бір-біріне жабысу күші жоғары дәлдікпен реттеледі, сондықтан кесу біркелкі болады. Жиналмалы жұмыс басы — кесу бөлігі тозған жағдайда оны ауыстыру оңай. Пластикалық екі компонентті тұтқалар — олардың негізіндегі резеңке төсемдер жұмыс ыңғайлылығын арттырады және шаршауға әкелмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 1.06 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Болт кескіштер, Кабель кескіштер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 785-Болторезы Matrix, Барс |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Азу тістердің қорғаныш жабыны | тотықтыру |
| Губкалардың материалы | CrMo |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996165219 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

