
Сырғанауға қарсы жабысқақ таспа, қара-сары 50 мм x 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88718 қара және сары түсті, 50 мм x 5 м жабысқақ сырғанауға қарсы таспа тайғақ беттерде: баспалдақтарда, плиткалы едендерде және т.б. жазатайым оқиғалардың алдын алуға арналған. Оның көмегімен көлік қозғалысы көп жерлерде: қоғамдық ғимараттарда, көпқабатты үйлерде, өндірісте, дүкенде адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге болады. Таспаны тазартылған құрғақ беттерге +12 градустан жоғары температурада желімдеу керек. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған абразивті жабын — таспа қауіпсіздіктің жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді, сонымен қатар тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Жоғары адгезиялық қасиеттер — таспа кез келген беттерге, соның ішінде ламинат пен плиткаға бекітіледі. Пайдаланудың қарапайымдылығы — таспа оңай желімделеді және бөлшектеледі, бұл жабынның зақымдану қаупінсіз оны тез ауыстыруға мүмкіндік береді. Жабысқақ қабатты қорғау — өздігінен жабысатын жағында жыртылатын таспа бар. Төзімділік — таспаны жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады, себебі оның негізі ыстыққа төзімділігімен, механикалық кернеулерге және химиялық реагенттерге төзімділігімен сипатталады. Әмбебаптылық — таспаны үй-жайдың сыртында және ішінде -25-тен 80 °C-қа дейінгі температура диапазонында пайдалануға болады. Сигнал түсі — беттерде қара және сары таспа ерекшеленеді, бұл өтіп бара жатқан адамдарға, соның ішінде көру қабілеті нашар адамдарға қауіп туралы ескертуге, сондай-ақ эвакуациялық шығу жолын немесе өту жолын белгілеуге мүмкіндік береді. Экологиялылық — таспа картон-қағаз төлкеге оралған, оны экологияға зиянсыз кәдеге жаратуға болады. Ені 50 мм — бұйым үлкен беттер үшін өте қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.186 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Негізі | ПЭТ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | Қара-сары |
| Штрих-код | 4044996163833 |
- Бағасы: 1 739 ₸

