
Фотолюминисцентті жолағы 50 мм х 5 м сырғуға қарсы жабысқақ таспа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фотолюминесцентті жолағы бар Matrix 88719 50 мм х 5 м жабысқақ сырғанауға қарсы таспа тайғақ жерлерде: баспалдақтарда, плиткаларда және т.б. қауіпсіз қозғалуға мүмкіндік береді. Ол жарақат алу қаупін болдырмайды, сондықтан көлік қозғалысы көп жерлерде, мысалы, дүкендерде немесе көпқабатты үйлерде пайдалы болады. Таспаның ұзақ уақыт қызмет етуі және жоғары адгезиялық қасиеттері үшін монтаждау құрғақ және тазартылған бетке +12 градустан жоғары температурада жүргізілуі керек. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған абразивті жабынның арқасында таспа жоғары төзімділікке, үйкеліске және тозуға төзімділікке ие, сондықтан қауіпсіздіктің жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді. Сапалы жабысқақ композиция таспаны кез келген беттермен пайдалануға мүмкіндік береді: ламинат, плитка және т.б. Таспаны монтаждау және бөлшектеу мүмкіндігінше қарапайым, сондықтан қажет болған жағдайда оны оңай ауыстыруға болады. Желім қабаты арнайы таспаның арқасында сенімді қорғалған. Таспа реагенттер мен механикалық жүктемелердің әсерінен бұзылмайды, яғни оны қыста пайдалануға болады. Таспаның температуралық диапазоны -25-тен 80 ° C-қа дейін, сондықтан ол сыртта да, үй ішінде де қолдануға жарамды. Фотолюминесцентті жолағы бар қара таспа жарықты жинақтайды, сондықтан жарық аз немесе мүлдем жоқ бөлмелер үшін өте қолайлы. Картон-қағаз төлке кәдеге жарату кезінде қоршаған ортаға зиян келтірмейді. 50 мм кең таспа үлкен аумақтарды желімдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.208 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Негізі | ПЭТ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4044996163840 |
- Бағасы: 3 823 ₸

