
Сырғанауға қарсы жабысқақ таспа, қара 25 мм x 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88705 жабысқақ сырғанауға қарсы таспа, қара түсті, ені 25 мм және ұзындығы 5 м, тайғақ беттерде жарақат алу қаупін азайтады: баспалдақтар, плиткалар және т.б. Бұл көлік қозғалысы көп бөлмелерде пайдалы: қоғамдық ғимараттарда, көпқабатты үйлерде, бассейндерде және т.б. Берік жабысқақ құрамының арқасында таспа кез келген беттерге бекітіледі: ламинат, плитка және т.б. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған абразивті жабын тозуға төзімді және жоғары қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етеді, сонымен бірге арзан. Таспа беттерге зақым келтірместен тез желімделеді және жыртылады, сондықтан қажет болған жағдайда оны оңай өзгертуге болады. Таспаны монтаждау алдын ала тазартылған құрғақ бетке +12 градустан жоғары температурада жүргізілуі керек. Қорғаныс үшін жабысқақ негізі бар жағы арнайы таспамен жабдықталған. Таспаның негізі температураның өзгеруіне, механикалық кернеулерге және химиялық реагенттерге төзімділікке ие, бұл оның қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Пайдалану температурасының -25-тен 80 °C-қа дейінгі кең диапазоны таспаны үй ішінде де, сыртында да пайдалануға мүмкіндік береді. Қара түстің арқасында таспа кез келген интерьерге сәйкес келеді және ерекше ерекшеленбейді. Картон-қағаз жеңі кәдеге жарату кезінде экологияға зиян келтірмейді. Ені 25 мм болғандықтан, таспа шағын аумақтарды желімдеу үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.102 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Негізі | ПЭТ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | Қара |
| Ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996163741 |
- Бағасы: 744 ₸

