
Жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы, ағаш тұтқалар, 3 дана, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 63043 жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы ағаш ұстағыштары бар 3 бөлікті — жыртқышты және ені әртүрлі 2 шөмішті қамтиды. Олардың көмегімен сіз топырақты қопсытып, қазып, өсімдіктерді отырғызуға арналған тесіктер мен ойықтар жасай аласыз. Ықшам құралдар шағын кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы. Жинақ үйде және елде пайдалы. Артықшылықтары Ұштары ұштары бар жыртқыштың тістері топыраққа оңай сіңіп, оның жоғары сапалы аэрациясын қамтамасыз етеді. Орташа көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлшектері беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Ұнтақты эмаль жабыны болат беттерін коррозиядан қорғайды. Ағаш тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Лакталған тұтқалар кеуіп кетпейді және ісінбейді, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | отқа төзімді болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Тұтқа материалы | кене |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жиынтықтың құрамы | қалақ кең - 1 дана, қалақ тар - 1 дана, үш тісті жыртқыш1 дана., |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар полиэтилен пакет |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800060747 |
- Бағасы: 788 ₸

