
Жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы, ағаш тұтқалар, 3 дана, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқалары бар 3 бөліктен тұратын Palisad 63042 жинағы жабық өсімдіктер мен шағын гүлзарларға күтім жасау үшін қолданылады. Оған жерді қазып, қопсытуға, тұқым себуге және көшеттерді жинауға арналған құралдар кіреді. Жинақ элементтерінің ықшам өлшемдері шағын кеңістіктерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жинақ үйде және елде пайдалы болады. Артықшылықтары Құралдардың жұмыс бөліктері берік және тозуға төзімді, себебі олар орташа көміртекті болаттан жасалған. Түгендеу болат беттерін коррозиядан қорғайтын ұнтақ эмаль жабынының арқасында ұзақ уақыт қызмет етеді. Құралдармен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені олардың тұтқалары ағаштан жасалған. Тұтқалар қорғаныш лак жабынының арқасында ісінбейді және кеуіп кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.087 кг |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | отқа төзімді болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Тұтқа материалы | қайың |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жиынтықтың құрамы | күрек - 1 дана, күрек - 1 дана, төрт тісті тырма - 1 дана., |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар полиэтилен пакет |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800060730 |
- Бағасы: 689 ₸

